Ліцензування програмного забезпечення

Важко сьогодні уявити собі підприємство яке не використовує програмне забезпечення у своїй діяльності. З кожним роком свідомість користувачів піднімається і ми переходимо від процесу вимушеної легалізації до  добровільної, самостійної та завчасної. На сьогоднішній день існує багато продуктів, які дозволяють розв’язувати складні бізнес-завдання, оптимізувати ІТ інфраструктуру, захищати користувачів та бізнес дані, полегшити та пришвидшити виконання повсякденних завдань.

Однак широкий вибір програмних продуктів крім широких можливостей несе також проблеми для співробітників IT-відділів і відділів закупок. організація таких закупок, проведення вивіреної технічної та цінової оптимізації, забирає у співробітників та організацій достатньо багато часу, часто вимагаючи наявності в штаті висококваліфікованих спеціалістів в сфері ліцензування ПЗ.

Наші спеціалісти допоможуть приватним підприємствам, державним і учбовим закладам розібратися в різноманітті ПЗ і тонкощах його ліцензування. Ми допоможемо в легалізації вже встановленого ПЗ, так і проводимо підбір і оптимізацію в підборі купівлі нових ліцензій чи продавження старих з обмеженим терміном дії.

Найбільш часто користувачі звертаються за допомогою при виборі продуктів наступних компаній — Microsoft, SAP, ESET, Symantec, Acronis, TrendMicro, VMware, ABBYY, Adobe, RAR Lab, Corel, Kerio, Nero та ін..

Отримати консультацію по вибору і купівлі ПЗ ви можете у спеціалістів нашої компанії.