Ремонт комп'ютерів

Ремонт комп’ютерів ПКРемонт комп'ютера

Комп’ютер — важливий елемент сьогодення. На роботі без нього не впоратися з поставленими завданнями, вдома ж, він допоможе в проведенні дозвілля. Сьогодні без комп’ютера сучасне суспільство не зможе ступити й кроку. Весь світ залучений у всесвітню павутину, комп’ютерну мережу. Інформація в електронному вигляді швидше долає відстані й бар’єри. Тому важливо, щоб комп’ютер постійно був у робочому стані. Ремонт персональних комп’ютерів можна виконати швидко і якісно в майстерні. Терміновий (швидкий) ремонт комп’ютера можна здійснити у нашому сервісному центрі. Фахівці впораються з будь-якими поломками, і ви повернетеся до звичайного режиму роботи. Збір, продаж, апгрейд, настройка комп’ютера, комп’ютерних комплектуючих.

Вартість ремонту комп’ютера може суттєво різнитися. При потребі проведення експрес-діагностики комп’ютера в сервісному центрі відбувається протягом 20 хвилин, якщо заявлена поломка не суттєва. Вартість діагностики комп’ютера становить від 100 гр.

Майстер проконсультує, підкаже, з чим можуть бути повязані проблеми в роботі ПК. Діагностика по телефону занадто неточна , щоб робити остаточні висновки. Скільки коштує ремонт комп’ютера, ви дізнаєтеся після огляду в сервісному центрі комп’ютера, якщо вартість ремонту є суттєва то питання цілісності його виконання узгоджуються з замовником.

Ремонт комп’ютерів — досить копітка робота. Природно, що багато чого залежить від того, яка деталь не працює. Частіше за все справа в блоці живлення, але можуть бути і причини складніші. Ремонт блоків комп’ютера завжди виконується якісно і відповідально.

Якщо у вас не завантажується Windows і вискакує вікно про те щоб ви заплатили певну суму, то у вас у комп’ютері вірус-вимагач. Такий вірус не видаляється звичайними антивірусами. Для його усунення потрібні спеціалізовані системні утиліти та спеціальні навики виконавця.

Комп’ютер вимикається сам по собі? Самовільно? Не біда. Причини частого вимкнення ПК і способи усунення їх в домашніх умовах:

 • Шнур живлення перебитий і коротить. Підключіть мережевий кабель з іншого апарату (від принтера)
 • Несправний блок живлення і він не видає потрібну напругу на плату (замінити БЖ)
 • Комп’ютер сильно запилений і його треба просто продути і почистити
 • Необхідна розбирання та збирання системного блоку з прочищенням всіх контактів і роз’ємів (нічого складного)
 • Коротить разетка або мережевий подовжувач, скаче напруга. Спробуйте включити системник в іншу розетку
 • Пошкоджена ОС, не завантажується (перевстановіть ОС)
 • Немає інтернету після грози, ймовірно вийшла з ладу мережева карта (замініть мережеву карту)

Вам може несподівано знадобитися ремонт ПК.

Ви можете навіть не підозрювати, що якась деталь виходить з ладу або не звертати уваги на попередження системи або не придали цьому значення. У результаті незначна поломка може призвести до заміни деталей системного блоку і більш дорогого ремонту комп’ютера в цілому. Довірте роботу по ремонту комп’ютерів тим, хто займається цим професійно. Від якості виконаних робіт суттєво залежить безпечна і надійна робота комп’ютера. Декілька зроблених не вчасно звітів, втрата важливих даних, може зашкодити вашій розміреній роботі і призвести до збитків. Ремонт комп’ютерів краще залишити професіоналам!

Якщо є необхідність термінового ремонту ПК, то можете задати всі питання майстру по телефону. Потім ви зможете об’єктивно визначитися з тим, чи варто везти свою техніку. Наша майстерня давно займається ремонтом комп’ютерів, тому якість ремонту гарантовано. Ремонт комп’ютерів по гарантії буде виконано у стислі терміни.

Сервісний центр виконує швидкий і якісний ремонт комп’ютерів!


Ремонт ноутбуків, нетбуків

Сервісний центр виконує наступні види робіт:

 • ремонт ноутбука,
 • діагностика ноутбука,
 • модернізація та апгрейд ноутбука,
 • заміна матриці ноутбука,
 • комплексна чистка системи охолодження ноутбука (кулера і радіатора),
 • ремонт відеокарти ноутбука, ремонт материнської плати ноутбука,
 • заміна або ремонт корпусу ноутбука,
 • заміна та продаж (ремонт) клавіатури на ноутбук,
 • ремонт жорсткого диска або дисковода ноутбука,
 • ремонт блоку живлення ноутбука, заміна та ремонт роз’ємів (вузлів) ноутбука.

Тестування ноутбука і пошук несправностей виконується безкоштовно (у разі подальшого ремонту). Після діагностики несправностей замовнику повідомляється ціна, терміни ремонту, обсяг робіт з усунення виявленої несправності. Подальший ремонт ноутбука проводиться після погодження всіх питань із замовником.

Ремонт ноутбука своїми руками звичайним користувачем в більшості випадків веде до поглиблення проблем та збільшення вартості ремонту ноутбука!

Якщо ваш ноутбук сильно гріється і самовільно вимикається, йому необхідна термінова чистка від пилу і заміна термопасти, а також перевірка роботи кулерa. В нашому сервісному центрі чистка ноутбука та тестування виконанних робіт проходить швидко і якісно.

Після виконання ремонту ноутбука замовнику даються рекомендації по обслуговуванню ноутбука, щоб надалі уникнути або зменшити ризик поломок ноутбука.

Сервіс проводить покупку неробочих, несправних, розбитих, залитих ноутбуків. Ми готові йти на зустріч клієнтам з інших міст України та прийняти у Вас ноутбук на ремонт через служби доставки Україні. Зв’яжіться з нами, ми знайдемо шляхи вирішення Вашої проблеми.

Перелік орієнтовної вартості ремонту ноутбуків

Комплексне очищення системи охолодження ноутбука, нетбука: видалення пилу й бруду, заміна термопасти, продування і змащення кулера 350 грн

Комплексна діагностика ноутбука — Договірна

Заміна південного або північного мосту, чіпа (чіпсета) від 2500

Заміна екрану (матриці, дисплея, монітора) ноутбука або нетбука від 150 + Вартість матриці (від 1500грн)

Заміна, ремонт, відновлення, настройка інших вузлів (клавіатури, інвертора, контролера живлення, раз’єму живлення, біоса, корпуси, системи охолодження, пам’яті, приводу (дисковода), жорсткого диска, блоку живлення) від 350

Схема роботи Сервісного центру наступна:

 1. Ви дзвоните нам або приносите ноутбук в ремонт
 2. Менеджер (майстер) після діагностики повідомляє Вам ціну ремонту і терміни ремонту ноутбука
 3. Якщо сума ремонту Вас влаштовує, виконується ремонт нотбука
 4. Якщо в ході ремонту ремонту виникають додаткові питання або виявляються додаткові поломки Вас про це повідомляютьється додатково і узгоджуються всі питання подальшого ремонту
 5. Після закінчення ремонту Вас повідомляють про те що ремонт ноутбука виконаний з проханням забрати ноутбук та оплатити ремонт.

Удачі Вам і безвідмовної роботи вашого ноутбука!