Ремонт периферійних пристроїв та оргтехніки

 1. Акустичні системи
 2. Маніпулятори
 3. Блоки живлення
 4. Блоки безперебійного живлення UPS
 5. Багато-функційні пристрої БФП
 6. Принтери
 7. Інша спеціалізована техніка

Акустичні системи

Ціни на ремонт акустичних системРемонт акустичних систем

 • діагностика — 200
 • дрібний ремонт — 200
 • середній ремонт — 400
 • складний ремонт від 600

Сервіс виконає ремонт акустичних систем швидко і недорого, а головне якісно. Вартість послуги «ремонт апаратури аудіо» може бути абсолютно різною, ціни залежать від складності роботи, величини самої системи.
Діагностика та ремонт аудіо відео техніки фахівцями в терміновому порядку за додатковою домовленістю. Вартість термінового ремонту зазвичай більша ніж звичайно точну вартість можна узгодити з майстром.


Маніпулятори

Ціни на ремонт маніпуляторівРемонт маніпуляторів
 • діагностика — 100
 • дрібний ремонт — 100
 • середній ремонт — 200
 • складний ремонт від 300
Для того, хто багато сидить за комп’ютером важливо, щоб його оточували тільки якісні речі. Ціни на хороші джойстики, клавіатури, мишки високі. Майстер поверне їх Вам цілими і справними з мінімальними затратами. Вартість ремонту клавіатури або ремонту миші краще уточнювати після огляду.
Вона може значно змінитися, адже буде видно повну картину поломки після її детального огляду і діагностики, бо в більшості випадків зовнішнього огляду буває замало.
Доцільність ремонту узгоджується з клієнтом з огляду на вартість нового маніпулятора та порівняння його з вартістю ремонту.

Блоки живлення

Ціни на ремонт блоків живленняРемонт блоку живлення
 • діагностика — 150
 • дрібний ремонт — 250
 • середній ремонт — 400
 • складний ремонт від 500

Блок живлення — важлива частина будь-якого обладнання. Саме вона дозволяє правильно працювати всім частинам. Ремонт блоку живлення повинен проводитися ретельно і не спішно, так як надійність блоку живлення є запорукую надійної роботи пристрою.
Вартість такого заходу може бути абсолютно різною, як і терміни. Майстер повинен визначити тип поломки, дістати необхідні деталі і правильно виконати роботу а також протестувати робочі параметри пристрою.Терміновий ремонт блоку живлення комп’ютера буде коштувати дорожче. Бувають ситуації, коли важлива наявність та працездатність комп’ютера вдома, в офісі, але від швидкості виконання роботи зростає і кінцева вартість робіт.


Блоки безперебыйного живлення UPS

Ціни на ремонт Блоків безперебійного живлення UPS
 Ремонт UPS
 • діагностика — 200
 • дрібний ремонт — 500
 • складний ремонт від 800
 • заміна батереї — від 350
В сучасному світі створено безліч речей, які рятують нас від непередбачених обставин. Для комп’ютера порятунком є UPS. Саме цей пристрій дійсно рятує, коли несподівано пропадає напруга в електромережі, а дані не збережено. Ремонт Безперебійного блоку живлення дозволяє швидко повернути до роботи захист комп’ютера.UPS задоволення не дешеве, тому спробувати відремонтувати його перш ніж купувати новий варто. Сервісний центр впорається із завданням ремонту UPS. Ціни будуть прийнятні для Вас, а якість відмінна. Вартість нових UPS для комп’ютерів, котлів і різного роду моторів у нас теж невисока. Ремонт Ups повинен проводитися в спеціалізованому місці адже пристрій представляє в розібраному виді собою підвищену небезпеку для людини.
Вартість послуги по ремонту UPS суттєво залежить від моделі та характеру поломки. Наші працівники завжди точно визначать, у чому саме полягає проблема. Подальший ремонт UPS — справа техніки і навичок.

Багато-функціональні пристрої БФП

Ціни на ремонт копіювальної техніки, БФПРемонт БФП
 • діагностика —200
 • дрібний ремонт —400
 • середній ремонт —650
 • складний ремонт від 800
Копіювальна техніка робить наше життя легшим і простішим. Ксерокс супроводжує нас скрізь і завжди, адже так зручно зробити копію. Більше не потрібно ночами переписувати підручники, ночувати в бібліотеці. Все добре, коли БФП працює. Вартість ремонту такого чуда техніки може бути дуже різною.
Виробник, складність виконання роботи, новизна моделі будуть формувати ціни на ремонт. Скільки коштує ремонт копірів краще дізнаватися в сервісному центрі. Саме там можна отримати якісне виконання робіт. Переглянувши ціни на нові пристрої Ви зрозумієте чи доцільно проводити ремонт вашого пристрою.Майстер виконує такі види ремонту (обслуговування) БФП як: встановлення, настройка СБПЧ (Системи безперервної подачі чорнила), заміна чорнила, заміна роликів і ремонт механіки пристрої введення виведення паперу, пробивка сопел, перепрошивка принтера, скидання памперса, скидання лічильника і інші послуги.В ремонті ксероксів найчастіше, як не дивно поломку містить в собі картридж. Майстер оцінить можливість та складнійть ремонту, необхідність заміни деталей і відповість на питання, що виникли.

Принтери

Ціни на ремонт принтерівРемонт принтерів
 • діагностика — 200
 • дрібний ремонт — 400
 • середній ремонт— 650
 • складний ремонт від 800
Принтери, ксерокси, сканери увійшли в наше життя і зробили її настільки комфортною, що ми не уявляємо нашого життя без них. Вони здатні швидко впоратися з будь-яким нашим завданням і допомогти виконати доручення керівництва. Принтери частіше решти техніки безперервно допомагають нам на роботі. Але вони і частіше можуть поламатися.
В основному ціни на ремонт залежать від марки принтерів: canon, hp, hp laserjet, canon pixma, epson, samsung, epson stylus, xerox, brother, hp photosmart, lexmark.
Скільки коштує ремонт окремих частин принтера, а також сам принтер , ви можете дізнатися в менеджера. Ремонт лазерних принтерів зараз дуже поширений. Вони дуже зручні в офісному використанні, але через режим інтенсивної роботи часто ламаються. Для досвідченого майстра це робота на кілька годин, якщо паралельно ще й провести повну діагностику. Ремонт струменевих принтерів мойже зайняти тривалий час так як проводяться додаткові операції з деталями принтерами.
Якщо у вас немає необхідності міняти принтер, то ремонт обійдеться вам дешевше, ніж заміна. Але кінцеве рішення про доцільність ремонту ви зможете порівнявши вартість ремонту з вартістю нового апарату.
Неважливо лазерний, матричний або струменевий, чорно-білий або кольоровий у вас принтер — ми завжди допоможемо вам!

Інша спеціалізована техніка

Роутери, свічі, модеми, SOHO (ADSL), CORP (xDSL)