Високе звання «Лідер року 2018» — нове досягнення ТОВ «КОМПАС ІТ».

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу нашу компанію ТОВ «КОМПАС ІТ» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Розвиваємось, щоб бути кращими.

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

Компанія ТОВ «КОМПАС ІТ», заснована у 2011 році, хоча ідея створення зародилася швидше, а назва асоціюється з назвою комп’ютера та аса (спеціаліста високого класу) в своїй галузі, хоча в іншій інтерпритації «КОМПАС» — це пристрій, який є надійним орієнтиром в сучасному світі комп’ютерних технологій.

Головним завданням компанії була орієнтованість на клієнтів, створення їм максимальної зручності та формування умов, коли вони звернувшись до нас однин раз обов’язково прийдуть знову та будуть рекомендувати іншим. Головною рекламою для нас було і залишається рекомендації наших клієнтів які задоволені нашими послугами.

Компанія ТОВ «КОМПАС ІТ» з 2015 року попадала в національний рейтинг топ 100(золото) серед товариств України за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності в сфері «оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням», а в межах Тернопільської області входила в трійку фірм в цій сфері.

Стрімкий розвиток комп’ютерних технологій – це одна з характерних прикмет сучасного періоду розвитку суспільства. Тому наша компанія вчиться і розвивається, щоб бути в курсі новацій техніки та програмного забезпечення та давати клієнту сучасні рішення необхідні його бізнесу для розвитку та руху в ногу з часом.

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ

Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це:

 • постійне підвищення своєї кваліфікації;
 • орієнтація на новітні технології;
 • висока якість та мінімум браку;
 • відповідальність за надані послуги та виконані роботи;
 • задоволення потреб клієнта.

На сьогодні наше підприємство пропонує для клієнтів такі послуги: ІТ аутсорсинг,  продаж оргтехніки та комплектуючих, ремонт комп’ютерної техніки, впровадження інформаційних систем обліку, встановлення та налаштування серверів, ліцензування ПЗ, проектування та монтаж комп’ютерних мереж та систем відеоспостереження. Нашою особливістю є:

 • Особливий підхід.
 • Кваліфікований персонал.
 • Рішення під ключ.
 • Широкий вибір.
 • Відмінна якість.
 • Система знижок.
 • Гарантійні зобов’язання.
 • Сервісна підтримка.

НАША КОМАНДА

Звісно, рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, а це більше 10 співробітників, серед них кваліфіковані проект-менеджер, програміст, адміністратор, сервіс-менеджер, майстер по ремонту електроніки, менеджер з продажів комп’ютерної техніки. Ми цінуємо своїх працівників й докладаємо максимум зусиль для того, щоб кожен був задоволений своєю роботою, міг постійно розвиватися. Для цього ми проводимо підвищення кваліфікації, проводимо навчання, впровадження наставництва.

ПОЧЕСНА НАГОРОДА

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

Компанія ТОВ «КОМПАС ІТ» з 2015 року попадала в рейтинг топ 100(золото) серед товариств України за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності в сфері «оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням», а в межах Тернопільської області входила в трійку фірм в цій сфері. За підсумками 2018 року одноосібно зайняли перше місце в Тернопільській області, чим підтвердили стабільність та ефективність нашої компанії, перевагу якій надали відомі компанії нашого регіону та співпрацюють з нами з року в рік.

досягаймо успіху разом