Наші спеціалісти займаються проектування та встановленням систем відеоспостереження в офісах, квартирах, магазинах, складах та ін. приміщеннях. На сьогоднішній день система відеоспостереження для комерційних об’єктів — обов’язковий елемент безпеки бізнесу. Відеоспостереження в офісі, на складі або в банку на сьогоднішній день вже далеко не розкіш, а скоріше — засіб економії. Так, наприклад, відеоспостереження в офісі дозволяє вирішити величезну кількість завдань: облік робочого часу, віддалений контроль співробітників, контроль роботи складських працівників, фіксація фактів крадіжок, облік відвідувачів та ін. Ми володіємо достатньо великим досвідом у вирішенні всіх перерахованих вище завдань. Звернувшись до нас, Ви отримаєте оптимальне рішення з точки зору ціни та якості. Ряд факторів, які впливають на ціну системи:

  •  Площа території яка повинна проглядатися. Ціна системи прямо залежить від розмірів приміщення. Чим більше кімнат і чим вони об’ємніші — тим більше камер, витратних матеріалів і робіт доведеться задіяти. Тому, якщо ви хочете зекономити, то визначтесь з ділянками, які в обов’язковому порядку повинні проглядатися.
  • Вимоги до записуючого обладнання. Записуюче обладнання коштує, як правило, дорого. Функціональність системи залежить від нього. При виборі, Ви повинні подумати — чи потрібен Вам автономний записуючий пристрій, або Ви можете використовувати один з офісних комп’ютерів для запису відео? Перший варіант дорожчий за другий варіант, проте використовуючи другий варіант, будьте готові до того, що використовуваний комп’ютер втрачає частину продуктивності та не вважається надійним рішенням. Також вартість буде залежати від того, який обсяг відео ви хочете зберігати. Чим більший період історії потрібно зберігати – тим дорожча буде система. Також варто визначитися з можливістю вести віддалене відеоспостереження в офісі, в банку або в складі. Якщо так, то вам необхідно, щоб записуюче обладнання підтримувало мережеві протоколи. Також для того, щоб переглядати відео через Інтернет, потрібно витратити більше часу для налаштування системи, це вимагає додаткових витрат та кваліфікації спеціаліста.

Наша спеціалісти — експерти в області монтажу систем відеоспостереження. Замовляючи систему відео спостереження і монтаж «під ключ» у нас, Ви отримуєте цілий ряд переваг:

  • Обслуговування і технічна підтримка. Після того як монтаж системи відеоспостереження завершено та здано в експлуатацію ми не припиняємо підтримку, а продовжуємо займатися Вашим об’єктом. В разі будь-яких складнощів з встановленої нами системою, Ви завжди зможете звернутися за допомогою до нас і бути впевненими в якісних і оперативних діях щодо усунення неполадок.
  • Ми працюємо з об’єктами будь-яких розмірів і будь-якої складності. Якщо, Вам потрібна установка систем відеоспостереження — не проблема, наші монтажники легко впораються з поставленим завданням. Ми можемо провести монтаж системи відеоспостереження будь-якої складності, на будь-якому об’єкті і під будь-які завдання.
  • Ми не економимо на якості. Кожен об’єкт дуже важливий для нас, адже Ваш об’єкт — наша візитна картка. Ми зацікавлені в тому, щоб коли Вас запитали хто проводив монтаж систем відеоспостереження в Вашому домі чи офісі, або кого б ви могли порадити для встановлення системи відеоспостереження, Ви порекомендували б нас як фахівців високого класу, з якими встановлення відеоспостереження стає легким завданням.

One Thought to “Проектування та монтаж системи відео спостереження”

  1. I need to to thank you for this good read!! I certainly enjoyed every bit of it. I have you saved as a favorite to look at new things you postÖ

Leave a Comment